PAYLAŞ
WEB TASARIM
KATALOG
PRODÜKSİYON
FUAR STANDLARI
37.891227 32.498354 google map
//PARK MEDYA

"iletişim sanattır..." sloganıyla geçen 26 yıl

Sektörümüzde 26. yılımızı geride bırakırken onlarca firmaya ajanslık hizmeti vermenin haklı gururunu siz değerli dostlarımızla ve ekip arkadaşlarımızla birlikte yaşıyoruz. İlimizde birçok firmanın markalaşma sürecine profesyonel hizmetler veren PARK MEDYA, başta Türkiye'nin ticari merkezi İstanbul olmak üzere diğer şehirlerde ki firmalara da ajanslık hizmetleri vermektedir. Bizler yıllarca reklam ajansınız olarak; gerek yeni kurulan gerekse mevcut firmaların ürettikleri ürün ve hizmetleri geniş halk kitlelerine ve sektör temsilcilerine profesyonelce tanıttık.
Ajanslık hizmeti verdiğimiz şirketlerin büyüme hedeflerini ve markalaşma süreçlerini birlikte belirleyerek ilk etapta bölgesel sonra ulusal markalar haline gelmeleri için stratejik reklam tasarımları ve kampanyaları hazırladık. Yapmış olduğumuz hizmetlerin tamamında başarı sağlayan şirketimiz sektöründe markalaşmıştır. PARK MEDYA profesyonel ekibi, disiplinli çalışma anlayışı ve sıra dışı tasarımlarıyla müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmetler vermiştir. Bizler ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin kalitelerini ve marka değerlerini güçlendirerek şirketlerimizi ve ülkemizi dünya piyasalarında hak ettiği yere getirmek için çalışmalıyız. PARK MEDYA olarak 2018 sloganımız, "şimdi markalaşma zamanıdır"

REFERANSLAR

SEKTÖRDE 26. YIL

MÜŞTERİ
0
KATALOG
0
WEB SİTESİ
0
FUAR STANDI
0
TANITIM FİLMİ
AJANSLIK //

Kısaca...

KURUMSAL AJANSLIK

PARK MEDYA, marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri hedef kitleye sunabilmek için benzersiz bir görsel kimlik yaratımı oluşturur.
Firmalar adlarından ve sundukları hizmetlerden çok daha geniş kitlelerin haberdar olmasının en etkili yoludur. Sosyal medyada var olan kuruluşlar, hedef kitleleriyle anlık iletişim kurma şansına da sahip olurlar.

DİJİTAL PAZARLAMA

sosyal medya ve dijital pazarlama ağlarımız

Youtube Kanalımız
//MARKA

Neler mi yapıyoruz

KURUMSAL MARKALAŞMA

Markalaşmaya verdiğimiz önemle firmanıza uygun reklam çözümleri sunuyor ve markanızı en yükseğe taşıyoruz.

  • Katalog Tasarımları

    01.
  • Web Tasarımları

    02.
  • Reklam Çalışmaları

    03.

MARKANIZA DEĞER
KATIYORUZ

İnsanlarla markalar arasında bağlar kuruyoruz ve müşterilerimizi daha başarılı bir geleceğe taşıyoruz.

DEĞER
//PROJELER

Son Projeler

İLETİŞİM
Kapat